PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1


Każda kobieta marzy by wyglądać pięknie, o każdej porze dnia i nocy, marzy o pięknych rzęsach. Rzęsach, które wyglądają perfekcyjnie, bez użycia mascary.

Lekkie, wygodne, nie posklejane i naturalne – idealne rozwiązanie dla każdej eleganckiej kobiety!
Metoda przedłużania rzęs 1:1 sprawia, że spojrzenie staje się głębsze a oko  bardziej wyraziste.

JAK WYGLĄDA I NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 odbywa się przy użyciu precyzyjnych pęset pozwalających na dokładne odseparowanie każdego włoska. Rzęsy przyklejane są pojedynczo, do każdej naturalnej jedna syntetyczna, rzęsa do rzęsy (1:1).

Używane przez nas  rzęsy wykonane są z jedwabiu oraz włókna syntetycznego. Dzięki temu są bardzo lekkie, miękkie i wyglądają naturalnie. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu, dzięki jego lekkości, bezpiecznej aplikacji, która nie niszczy rzęs. Pozwala na ich wydłużenie nawet do 50% .

Bezpieczeństwo zabiegu zapewnia najwyższa jakość produktów. W naszym salonie nie używamy żadnych chińskich rzęs ani klejów, co niestety stało się standardem wielu stylistów. Przedłużamy rzęsy wyłącznie na produktach renomowanych firm: Noblelashes oraz Black Lashes. Klej jaki stosujemy jest produktem europejskim, nie zawiera szkodliwych formaldehydów, jest bezzapachowy i nie wywołuje podrażnień oraz posiada oceny bezpieczeństwa COSHH Report.

Rozmiar rzęs dobieramy indywidualnie do każdej klientki. Ich długość, grubość oraz profil zależne są od rzęsy naturalnej oraz oczekiwań klientki.

Efekt utrzymuje się zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy.

Nasze naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe w cyklu, co 60 do 90 dni. W okresie od 2 do 4 tygodni około 1/3 naturalnych rzęs wypada, a razem z nimi rzęsy do nich przyklejone. Z tego względu po około trzech tygodniach zalecane jest uzupełnienie. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

Zabieg jest wykonany przez wykwalifikowane stylistki. Dzięki naszemu doświadczeniu trwa krócej niż w innych salonach. Daje natychmiastowy efekt po zakończeniu aplikacji.

Zabieg trwa około dwóch godzin i jest bardzo przyjemnym, relaksującym oraz bezbolesnym zabiegiem.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

DOŚWIADCZENIE – kosmetolodzy i stylistki rzęs z kilkuletnim doświadczeniem ponad 1000 wykonanych aplikacji w Krakowie.

BEZPIECZEŃSTWO – najwyższa jakość produktów jest gwarancją bezpieczeństwa. Zabiegi wykonywane w Krakowskim Centrum Urody są bezpieczne, bezbolesne i nie powodują dyskomfortu.

PROFESJONALIZM  – prawidłowo wykonany zabieg przedłużania rzęs wymaga niezwykłej precyzji, co osiągnęły nasze stylistki wieloletnią praktyką i szkoleniami.

JAKOŚĆ –  używamy jedynie najwyższej jakości produktów, renomowanych marek: noblelashes i Black Lashes, posiadamy wszystkie dostępne na rynku długości i grubości rzęs.

 

Wykonujemy również metody objętościowe (VOLUME ) : 2D, 3D, 4D, 5D i więcej.

 

 

 

ZOBACZ NASZ CENNIK