PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODA VOLUME


Trwałe przedłużanie rzęs to sposób, aby zdecydowanie ułatwić sobie życie.

 

O metodach Objętościowych?

 

Metodą objętościową nazywamy wszystkie techniki aplikacji rzęs w których przedłużamy i zagęszczamy rzęsy 2:1 i więcej.  Są to metody: 2D, 3D, 4D? Ultra Light, Millon Lashes, Volume, Russian Volume, Extreem.

 

O rzęsach?

Używane przez nas  rzęsy wykonane są z jedwabiu oraz poliestru. Ich niewątpliwą zaletą jest trwałość. Dzięki włóknom poliestrowym są bardzo lekkie i elastyczne, nie wywijają się i nie odgniatają. Używane przez nas rzęsy są miękkie i wyglądają naturalnie. Rzęsy dostępne są w różnych kolorach,  długościach od 7-15mm kilkunastu grubościach i czterech stopniach podkręcenia.

Rozmiar rzęs dobieramy indywidualnie do każdej klientki. Ich długość, grubość oraz profil zależne są od rzęsy naturalnej oraz oczekiwań klientki.

 

O efektach?

W przypadku metod objętościowych stosowany jest bardzo lekki materiał nieobciążający rzęs naturalnych.

Używając rzęs profesjonalnych z jedwabiu oraz włókna syntetycznego praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w stylizacji.

Rzęsy przy tej metodzie mogą być nawet 50% dłuższe i 8 krotnie gęstsze niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych.

Efekt utrzymuje się zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy.

Nasze naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe w cyklu, co 60 do 90 dni. W okresie od 2 do 4 tygodni około 1/3 naturalnych rzęs wypada, a razem z nimi rzęsy do nich przyklejone. Z tego względu po około trzech tygodniach zalecane jest uzupełnienie. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

 

Czy aplikacja niszczy rzęsy?

Bezpieczeństwo zabiegu zapewnia najwyższa jakość produktów. W naszym salonie nie używamy żadnych chińskich rzęs ani klejów, co niestety stało się standardem wielu stylistów. Przedłużamy rzęsy wyłącznie na produktach renomowanych firm: Noblelashes oraz Black Lashes. Klej jaki stosujemy jest produktem europejskim, nie zawiera szkodliwych formaldehydów, jest bezzapachowy i nie wywołuje podrażnień oraz posiada oceny bezpieczeństwa COSHH Report.

 

Czy warto?

 

Zabieg jest wykonany przez wykwalifikowane stylistki. Dzięki naszemu doświadczeniu trwa krócej niż w innych salonach. Daje natychmiastowy efekt po zakończeniu aplikacji.

Zabieg trwa około dwóch do trzech godzin w zależności od oczekiwanego efektu. Jest bardzo przyjemnym, relaksującym oraz bezbolesnym zabiegiem.

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

DOŚWIADCZENIE – kosmetolodzy i stylistki rzęs z kilkuletnim doświadczeniem ponad 1000 wykonanych aplikacji w Krakowie.

BEZPIECZEŃSTWO – najwyższa jakość produktów jest gwarancją bezpieczeństwa. Zabiegi wykonywane w Krakowskim Centrum Urody są bezpieczne, bezbolesne i nie powodują dyskomfortu.

PROFESJONALIZM  – prawidłowo wykonany zabieg przedłużania rzęs wymaga niezwykłej precyzji, co osiągnęły nasze stylistki wieloletnią praktyką i szkoleniami.

JAKOŚĆ – używamy jedynie najwyższej jakości produktów, renomowanych marek: Noblelashes i Black Lashes, posiadamy wszystkie dostępne na rynku długości i grubości rzęs.

 

Wykonujemy przedłużanie rzęs wszystkimi metodami, które zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo rzęs naturalnych.

 

 

 

ZOBACZ NASZ CENNIK