REVITALASH® ADVANCED


RevitaLash Advanced to pierwsza na światowym rynku odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi. Produkt pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu.
Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w szybkim czasie.

Oryginalne ptrodukty marki RevitaLash są dostępne wyłącznie w autoryzowanych gabinetach medycyny estetycznej, salonach kosmetycznych i SPA w całej Polsce.

Revitalash Advanced zalecany jest dla wszystkich osób, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi. Produkt zalecany również po skończonej chemioterapii. Revitalash można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy ponieważ nie rozpuszcza kleju.

Odżywkę stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą suchą skórę powiek tuż u nasady rzęs jednym pociągnięciem aplikatora. Używamy niewielką ilość preparatu.

W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania. RevitaLash Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji . Efekty działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych.
Produkt zalecany również po zakończonej chemioterapii.
Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

W sprzedaży Dostępne również:
Hair by RevitaLash – odżywka do włosów, poprawia wygląd rzadkich i słabych włosów w kilka tygodni
RevitaBrow – produkt przeznaczony do stymulowania wzrostu brwi
PerfectLash Primer – pielęgnacyjna baza pod tusz
Volumizing Mascara – innowacyjny tusz do rzęs

ZOBACZ NASZ CENNIK