KWASY AHA


Kwasy AHA inaczej Peelingi Medyczne to profesjonalne preparaty do głębokiego złuszczania zrogowaciałej warstwy naskórka.

Na czym polega ich działanie ?

Kwasy zwiększają odległość pomiędzy komórkami w skórze, co osłabia łączące te komórki wiązania. Efektem jest oddzielenie warstwy rogowej naskórka i jej złuszczenie. Ponieważ jednak każdy kwas jest inny, ma oprócz tego jeszcze inne właściwości  a co za tym idzie inne przeznaczenie.

Zabiegi eksfoliacji kwasami mają bardzo szerokie spektrum działania. Oprócz efektu złuszczenia i regeneracji peelingi medyczne w zależności od rodzaju niwelują niedoskonałości skóry, ujednolicają jej koloryt,  ściągają pory, regulują wydzielanie sebum, rozjaśniają blizny, mają właściwości przeciwzapalne, nawilżające czy też dobrze wpływają na elastyczność i jędrność skóry.

Dlatego w naszym salonie rodzaj i stężenie kwasu dobierane jest przez kosmetologa  indywidualnie do rodzaju cery i problemów skórnych.

Wykonujemy zabiegi eksfoliacji kwasami:

– Migdałowym

– Glikolowym

– Pirogronowym

Posiadamy również mieszanki kwasów wyżej wymienionych oraz laktobionowego, jabłkowego, mlekowego, salicylowego, liponowego. Preparaty są w różnych stężeniach mają różne PH dlatego zawsze dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry klienta.

Eksfoliacja kwasami jest właściwa zarówno dla cer problematycznych, trądzikowych jak i dla wrażliwych i delikatnych.

WSKAZANIA DO WYKONANIA PEELINGU MEDYCZNEGO: zmarszczki, przebarwienia, blizny potrądzikowe, skóra łojotokowa, trądzik postać: grudkowa, zaskórnikowa, krostkowa o niewielkim nasileniu, skóra sucha i szorstka, skora zmęczona.

Dlaczego my?

Wyróżnia nas:

PROFESJONALIZM  – kosmetologia jest naszą pasją, dlatego stale poszerzamy swoja wiedze korzystając z dodatkowych szkoleń. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy zabieg jest idealnie dobrany do potrzeb i wymagań klienta.

DOŚWIADCZENIE  – wszyscy pracujący u nas kosmetolodzy mogą pochwalić się przynajmniej kilkuletnim doświadczeniem.

JAKOŚĆ  – używamy jedynie najwyższej jakości produktów, renomowanych marek: Norel, Natinuel, AA Prestige, NANOmeso przeznaczonych do użytku profesjonalnego.

BEZPIECZEŃSTWO  – doświadczenie naszych kosmetologów oraz najwyższa jakość produktów jest gwarancją bezpieczeństwa.

ZOBACZ NASZ CENNIK